Konferencja prasowa XV Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki - 10.05.2017

10 maja 2017 r. zapraszamy do Centrum Dydaktyczno-Naukowego Wydziału Nauko Zdrowiu (Szpitalna 37) a dokładnie do sali fantomowej Zakładu Medycyny Ratunkowej  i Katastrof na godz. 12:00 na konferencję prasową poświęconą XV Podlaskiemu Festiwalowi Nauki i Sztuki.

O Festiwalu, głównych celach jego organizacji, a przede wszystkim, jakie  atrakcje czekają na festiwalowych gości, opowiedzą przedstawiciele podlaskich Uczelni:

• prof. dr hab. Marcin Moniuszko - Prorektor ds. Nauki (Uniwersytet Medyczny w Białymstoku)
  • prof. dr hab. Izabela Święcicka - Prorektor ds. Nauki (Uniwersytet w Białymstoku)
  • prof. dr hab. Sławomir Terlikowski - Koordynator Główny Festiwalu (Uniwersytet Medyczny w Białymstoku)
  • dr inż. Jacek Kusznier - Koordynator Festiwalu na Politechnice Białostockiej