Turniej gry IP Master - zostań menadżerem ds. własności intelektualnej

Uniwersytet w Białymstoku
Wydział Prawa
inne
Koło Naukowe Prawa Własności Intelektualnej, Mediów i Internetu zaprasza do wzięcia udziału w innowacyjnej grze planszowej IP Master, w której wcielisz się w rolę menadżera do spraw własności intelektualnej. Chroń rozwiązania i wiedzę swojego przedsiębiorstwa, wygrywaj spory sądowe oraz zostań mistrzem negocjacji. Dzięki grze IP Master dowiesz się jak wygląda zarządzanie własnością intelektualną przedsiębiorstwa w praktyce, odkryjesz najważniejsze strategie ochrony wiedzy i transferu technologii. Dodatkowo poznasz zagadnienia z zakresu własności przemysłowej i prawa autorskiego. Zapraszamy do wspólnej gry!
wszyscy zainteresowani
szkoły gimnazjalne
szkoły średnie
młodzież
nauczyciele
20-25 osób
Białystok, ul. Mickiewicza 1, Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, foyer przy Auli
50 min.
po uprzednim potwierdzeniu telefonicznym
Marcin Ejsmont - prezes Koła Naukowego Prawa Własności Intelektualnej Mediów i Internetu
mgr Anna Tywończuk-Gieniusz, tel. (85) 745 71 84, kom. 504 025 224, e-mail: promocja.wydzialu.prawa@uwb.edu.pl
Jedna rozgrywka trwa około 50 min. I tura gry - start gry o godz. 08:30, II tura - start gry o godz. 10:00.