Co w lesie piszczy

Politechnika Białostocka
Zamiejscowy Wydział Leśny Politechniki Białostockiej w Hajnówce
konkurs
W ramach zabawy quizowej młodzież będzie mogła zaprezentować swoją wiedzę o lesie, a jednocześnie ją pogłębić. Dla najlepszych uczestników przewidziane są nagrody.
wszyscy zainteresowani
30 osób
Zamiejscowy Wydział Leśny Politechniki Białostockiej w Hajnówce ul. Piłsudskiego 8, 17-200 Hajnówka sala 10/12
24.05.2017
po uprzednim potwierdzeniu wiadomością e-mail
dr Małgorzata Rauba
Sebastian Juszko, s.juszko@pb.edu.pl
Regulamin konkursu „Co w lesie piszczy?” XV Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki 1. Organizatorem konkursu jest Zamiejscowy Wydział Leśny Politechniki Białostockiej w Hajnówce. 2. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy o lesie. Zadaniem konkursu jest też uwrażliwianie jego uczestników na walory przyrodniczo-leśne Puszczy Białowieskiej. 3. Konkurs na charakter otwarty, może brać w nim udział każdy bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Może w nim wziąć udział maksymalnie 30 osób, które zgłoszą się najpóźniej do 19.05.2017 r. drogą elektroniczną na e-mail: s.juszko@pb.edu.pl. 4. Przebieg konkursu: o Uczestnicy odpowiadać będą na kilkanaście pytań (test, pokaz multimedialny) z zakresu wiedzy przyrodniczej i leśnej. o Podczas konkursu uczestnicy nie mogą korzystać z żadnych pomocy naukowych i urządzeń elektronicznych (telefony komórkowe, notesy, laptopy etc.), porozumiewać się z innymi osobami, opuszczać sali przed zakończeniem cyklu pytań. o Nieczytelny i niejednoznaczny zapis odpowiedzi na pytanie rozstrzygany będzie na niekorzyść osoby biorącej udział w konkursie. o Za każdą poprawną odpowiedź na pytanie przydzielany jest jeden punkt. 5. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają nagrody rzeczowe. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się bezpośrednio po zakończeniu rywalizacji.