SIŁOWNIA UMYSŁU "Jak zwiększyć potencjał twojego mózgu? - siedem kroków do genialności na co dzień"

• Posted on: 10 March 2017
  • By: WSFIZ
Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku
Wydział Nauk Ekonomicznych
warsztat
W czasach kryzysu globalnego, opracowywanie metod efektywniejszego myślenia, zapamiętywania i kreatywności stało się dla wielu organizacji priorytetem. Od zarania cywilizacji świat przechodził przez rewolucje umysłowe, gdzie każda następna trwała krócej od poprzedniej i każda w wykładniczym tempie przyspieszała zmiany w sposobie pracy, prowadzenia biznesu, myślenia i jakości życia. Po prehistorycznej rewolucji agrarnej, przyszła dynamiczna rewolucja przemysłowa która - w ciągu 200 lat - otworzyła drogę do epoki industrialnej. W epoce tej główną rolę odgrywały maszyny, świat przemysłu i handlu, wymyślono telefon, radio, film czy komputer. Świat ogarnęła ogromna ilość informacji, co zapoczątkowało erę informacyjną "rewolucję informacyjną". Zaledwie w 100 lat od narodzin epoki informacji, wyłonił się nowy sposób myślenia - "rewolucja wiedzy". Kilku postępowych myślicieli dostrzegło więc, że epoka informacji dobiegła końca a zalew danych i przesyt informacyjny zaowocował zagubieniem i stresem. Czas w którym znajdujemy się teraz to rewolucja potencjału mózgu! Zapraszamy na Siłownię Umysłu, m.in. poznasz: - strategie zrównoważonego rozwoju mózgu według Leonarda da Vinci - praktyczne ćwiczenia optymalizujące twój potencjał.
wszyscy zainteresowani
Białystok, ul. Ciepła 40, Aula im. Prof. T. Kasprzaka
24.05.2017
2 godz.