Kosmiczne Warsztaty - Wyprawa na Marsa z KochamRoboty

• Posted on: 9 March 2017
  • By: NWSP
Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku
Chyba nie ma lepszej zabawy niż odkrywanie planet naszego Układu Słonecznego. Tym bardziej, jeżeli robimy to ze swoim robo-przyjacielem. Tym razem odkryjemy Czerwoną Planetę. Podczas spotkania dzieci będą miały okazję zapoznać się z nowymi i innowacyjnymi robotami, zobaczyć jak wygląda obrazowy język programowania poprzez wykonywanie przygotowanych misji oraz przede wszystkim doskonale spędzić czas na wspólnej zabawie. Zapraszamy wszystkie dzieci zafascynowane tematyką nowych technologii, kosmosu oraz te, które po prostu chcą się świetnie bawić. Zajęcia prowadzone będą przez trenerów z firmy KochamRoboty, która specjalizuje się w opracowywaniu i dostarczaniu programów nauczania do wprowadzania podstaw programowania w przedszkolach i szkołach podstawowych. Wiek uczestników od 4 lat.