Warsztaty Kids Design w Centroom

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny
Białostocki Park Naukowo-Technologiczny
warsztat
Zapraszamy dzieci na popularne i lubiane warsztaty Kids Design. Podczas tego niezwykłego workshopu każde dziecko same lub z małą pomocą prowadzących, stworzy przestrzenny przedmiot użytkowy. Każde zamieni się w twórczego designera! Dzieci będą mogły poczuć się jak prawdziwi projektanci! Warsztaty mają na celu zainteresować młodych uczestników tematyką designu oraz rozbudzić ich kreatywność i pomysłowość w tworzeniu. Wszystko z dbałością o estetykę, trendy, a przy tym w atmosferze zabawy. Dobrego smaku można się nauczyć - najlepiej zacząć już w dzieciństwie. Warsztaty przygotuje i poprowadzi architekt wnętrz Magdalena Koszczuk (Louba, www.louba.pl), która na co dzień pracuje w biurze coworkingowym Centroom, skąd wychodzą projekty jej autorstwa. Uczestnicy swoje przestrzenne formy zabiorą do domów po zakończeniu warsztatów. Preferowany wiek dzieci: 7-12 lat.
dzieci
Centroom - biuro coworkingowe Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, ul. Sienkiewicza 9, Białystok.
2 godziny
po uprzednim potwierdzeniu telefonicznym
Magdalena Koszczuk (Louba, www.louba.pl)
Ewelina Lewkowicz-Żmojda (BPN-T), tel. 533 553 204
Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy od 1 kwietnia 2017r., telefonicznie pod numerem: 533 553 204.