Dziecinnie proste

• Posted on: 6 March 2017
  • By: UWB8
Uniwersytet w Białymstoku
Naukowe Koło Pedagogiki Resocjalizacyjnej działające na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku
przedstawienie
bez aktywnego udziału
Dawno, dawno temu płynął sobie czas ... zaraz, zaraz ... on płynął, płynie i nie zamierza przestać! To, co dla Ciebie jest przeszłością, dla Kogoś dzieje się tu i teraz. Za siedmioma górami, za lasami, a może tuż za rogiem... Czy bajki są tylko dla dzieci? Czy każdy pojmuje tak samo rzeczywistość, która go otacza? Otwórz oczy, popatrz, dostrzeż, poczuj, poddaj się, to nie boli, to DZIECINNIE PROSTE... Dziecinnie proste to spektakl w wykonaniu studentów z Naukowego Koła Pedagogiki Resocjalizacyjnej i wychowanków jednej z białostockich placówek resocjalizacyjnych, to nowa odsłona bajek dla dorosłych. Celem spektaklu jest ukazanie problemów dzisiejszych czasów, tj. nierówności społeczne, stygmatyzacja, odrzucenie, izolacja. Całość przedstawiona w sposób metaforyczny i z lekką dozą humoru.
szkoły średnie
młodzież
rodzice
nauczyciele