Pielęgnacja cery w gabinecie kosmetycznym. Poradnictwo kosmetologiczne

• Posted on: 6 March 2017
  • By: UMB
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej, Samodzielna Pracownia Kosmetologii
Studentki kosmetologii i członkinie organizacji studenckiej Innowacyjny Kosmetolog zapraszają na porady kosmetologiczne. W trakcie spotkania osoby zainteresowane prawidłową pielęgnacją, dowiedzą się o rodzaju swojej cery; zostanie przeprowadzony wywiad kosmetyczny i udzielona porada, jakich kosmetyków używać na co dzień. Osoby zainteresowane zapoznają się ze wskazaniami i przeciwwskazaniami pielęgnacyjnymi do swojego rodzaju cery. Będzie możliwość zapoznania się z kosmetykami profesjonalnymi na co dzień używanymi w gabinecie kosmetycznym czy aparaturą kosmetyczną. Odwiedzający uzyskają również informację na temat profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, które mogą wykonywać w gabinecie kosmetycznym.