Szkoła Letnia Logistyki w Chinach – niezapomniane wspomnienia i doświadczenia studentów Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej

• Posted on: 6 March 2017
  • By: PB2
Politechnika Białostocka
Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej, Katedra Informatyki Gospodarczej
prezentacja
bez aktywnego udziału
Prezentacja przygotowana została przez studentów, którzy w 2016 r. mieli możliwość uczestniczyć w Szkole Letniej Logistyki organizowanej przez Politechnikę Białostocką i Zhejiang University Ningo Institute of Technology w Chinach. Studenci pragnąc podzielić się swoimi doświadczeniami zdobytymi podczas pobytu, zaprezentują wspomnienia w postaci prelekcji ze zdjęciami i filmami. Podczas prezentacji zostaną przedstawieniowe doświadczenia studentów związane z udziałem w Szkole Letniej Logistyki oraz wspomnienia z wycieczki po Chinach.
wszyscy zainteresowani
bez limitu
Kleosin. ul. O.S. Tarasiuka 2, sala 20 KB (Hala Berlin)
24.05.2017
1 h
dr Katarzyna Dębkowska
dr Katarzyna Dębkowska, k.debkowska@pb.edu.pl, 604 533 836
Autorami prezentacji są studenci Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej działający w Naukowym Kole Studenckim Analizy Danych w Biznesie pod opieką dr Katarzyny Dębkowskiej. Wszyscy (łącznie z opiekunem) uczestniczyli w Szkole Letniej Logistyki w Chinach.